SILESIA CUP 2024 już w najbliższy WEEKEND!

Od piątku do niedzieli w hali MOSIR "Olimpia" przy ul. Ziętka 60 rozegrany zostanie Festiwal Piłki Ręcznej Silesia CUP 2024 oraz swój mecz ligowy rozegrają szczypiorniści pierwszej drużyny MKS Olimpii "Medex" Piekary Śląskie. Dodatkowo w ramach festiwalu przeprowadzony zostanie trening pokazowy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej z Piekar Śląskich.

Harmonogram Festiwalu:

🟡 Piątek 22 marca

  • godz. 9:00 - 12:00 - turniej mini piłki ręcznej piekarskich szkół podstawowych klas 3 i 4

🔵 Sobota 23 marca

  • godz. 8:00 - pokazowy trening dla dzieci Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej
  • godz. 9:00 - 15:00 - turniej dla roczników 2010/2011 w którym zagrają: MKS Olimpia I, MKS Olimpia II, Husaria Lubliniec, Szczypiorniak Bielsko - Biała, Viret Zawiercie, w trakcie turnieju rozegrany zostanie mecz pokazowy dziewczyn MKS Olimpia - Zgoda Ruda Śląska
  • godz. 19:00 - mecz Ligi Centralnej: MKS Olimpia "MEDEX" Piekary Śląskie - Padwa Zamość

🟢 Niedziela 24 marca

  • godz. 9:00 - 15:00 - turniej dla roczników 2012/2013 w którym zagrają: MKS Olimpia I, MKS Olimpia II, Szczypiorniak Bielsko - Biała, Viret Zawiercie, Pogoń Zabrze, Siemion Siemianowice

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Śląskie, organizatorem Festiwalu jest MKS Olimpia Piekary Śląskie, współorganizatorzy Miasto Piekary Śląskie, MOSIR Piekary Śląskie.

Śląskie Pozytywna Energia // Miasto Piekary Śląskie // Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich


© 2019 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. ALL RIGHTS RESERVED