I Memoriał Piłki Ręcznej im. Mariusza Gracki

W sobotę 3 września w hali Mosir "Olimpia"  przy ul. Ziętka 60 odbędzie się I Memoriał Piłki Ręcznej im. Mariusza Gracki.

W tym dniu wspominać będziemy wielką postać piekarskiego szczypiorniaka. Osobę, która przez lata swojej pracy
wychowała i ukształtowała kilka pokoleń zawodników.
Jeszcze w czasach GKS Olimpia  Piekary Śląskie śp. Mariusz Gracka był trenerem pierwszego zespołu.
Największy sukces jednak, odniósł z drużyną juniorów MKS Olimpia Piekary Śląskie - zdobywając z nimi 3 miejsce w Mistrzostwach Polski.

W ramach Memoriału, rozegrany zostanie Turniej Piłki Ręcznej dzieci (godz. 9.30-12.30), o godz. 13.00 przewidziane są Warsztaty Handbalowe
w których udział będą mogły wziąć wszystkie dzieci obecne w hali.
Następnie o godz. 16.00 rozpocznie się prezentacja I drużyny seniorów, którzy wkrótce rozpoczną rozgrywki Ligi Centralnej.
Po zakończonej prezentacji zespołu, ok. godz. 17.00 rozpocznie się Mecz Pokoleń.
Udział w nim weźmie nasza I drużyna seniorów oraz drużyna oldbojów - byłych zawodników piekarskiej Olimpii.
Będzie to okazja, żeby ponownie na piekarskim parkiecie obejrzeć zawodników, którzy w latach 90-tych czy na początku XXIw. występowali w naszej drużynie.

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki ręcznej a przede wszystkim wychowanków i byłych zawodników śp. trenera Mariusza Gracki.
Nie może Was zabraknąć w tym dniu, w hali MOSIR "Olimpia"

Do zobaczenia