"Sportowa Natura 2023" w Piekarach Śląskich - zapraszamy

MKS Olimpia Piekary Śląskie wspólnie z Lasami Państwowymi  zaprasza do udziału w akcji "Sportowa Natura 2023", która odbędzie się 10 czerwca na stadionie MOSIR (ul. Olimpijska 3) oraz w pobliskim lesie "Dioblina".

Głównym Partnerem wydarzenia są LASY PAŃSTWOWE.
Szczegółowe informacje dotyczące działalności naszego partnera znajdziecie tutaj :www.lasy.gov.pl

W ramach tego wydarzenia przewidziano m.in.:

>>> Wieloboje Sprawnościowe dla dzieci

>>> Turniej Piłki Ręcznej dla dzieci z roczników 2012-2013
( w turnieju udział wezmą drużyny Gwardii Opole, szkółki piłki ręcznej Handball Asy oraz dwa zespoły piekarskiej Olimpii).

>>> Oprócz tego,  dzięki naszej współpracy ze Stowarzyszeniem "Lecymy Durś", dla wszystkich chętnych przewidziany jest również trening Nordic Walking, który przeprowadzony zostanie w pobliskim lesie "Dioblina".

Osoby chętne do udziału w treningu, które nie posiadają własnych kijków, informujemy, że na miejscu będzie możliwość wypożyczenia kijków.

>>>  W trakcie imprezy, odbędzie się również prelekcja nt. zdrowotnych aspektów uprawiania sportu i turystyki w obszarach leśnych oraz spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Zapisy
dzieci chętnych do wzięcia udziału w Wielobojach Sprawnościowych oraz osób chcących w ramach treningu, odbyć razem z nami Marsz Nordic Walking przyjmowane będą w dniu imprezy.
Początek zapisów godz. 9.15 na stadionie MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3

Zapraszamy!!!