Inauguracja LCM sezon 2023/24 za nami

W minioną sobotę - w ramach 1 kolejki spotkań LCM - na własnym parkiecie podejmowaliśmy zespół KPR Autoinwest Żukowo.

To nie było łatwe spotkanie. Rywal, który przyjechał walczyć o komplet punktów, duża liczba kar 2 min. dla naszej drużyny oraz czerwona a następnie niebieska kartka dla Macieja Chromego mocno utrudniły nam końcowe zwycięstwo.

Mimo tego, drużyna uporała się z przeciwnościami w dzisiejszym meczu i to my - po końcowej syrenie - mogliśmy cieszyć się z pierwszego kompletu punktów zdobytego w LCM sezon 2023/24.
Sobotnie zawody skończyły się wynikiem 33:29

Za tydzień czeka nas wyjazd do Wągrowca, gdzie powalczymy o kolejne zdobycze punktowe z miejscową Nielbą.

Kibicom, przypominamy, że wszystkie mecze Ligi Centralnej Mężczyzn w sezonie 2023/24, oglądać można na stronie TVCom.pl