2 kolejka spotkań Ligi Centralnej Mężczyzn przed nami

Przed nami 2 kolejka spotkań Ligi Centralnej Mężczyzn.

Tym razem, czeka nas wyjazd do Wągrowca, gdzie w hali miejscowego OSIR-u zmierzymy sięMKS Nielba Wągrowiec.

Jak zawsze, pojedziemy z nastawieniem na walkę o komplet punktów.

"Apetyt rośnie w miarę jedzenia" dlatego - po wygranej na własnym parkiecie z drużyną z Żukowa - mamy apetyt na kolejne zdobycze punktowe.

Pewni jesteśmy, że również piekarscy Kibice liczą na handballową ucztę, której zakończeniem będzie zwycięstwo Olimpii w sobotnich zawodach.

Jak zawsze, pojedziemy z nastawieniem na walkę o komplet punktów i zrobimy wszystko, żeby wrócić do Piekar Śląskich z dopisanymi na nasze konto 3 punktami.

Nie będzie jednak łatwo...

Gospodarze nieraz pokazali, że są bardzo groźni na swoim terenie i na wągrowieckim parkiecie - gościom myślącym o zdobyciu punktów - wysoko zawieszają poprzeczkę.

Dodatkowym utrudnieniem dla naszych zawodników będzie fakt, że w 1 kolejce LCM gospodarze na własnym parkiecie ulegli beniaminkowi LCM - drużynie CKS Jurand Ciechanów ( 26:27) i w sobotę będą dodatkowo zmotywowani aby przed własną publicznością odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023/2024.

Bezpłatna transmisja online sobotnich zawodów dostępna będzie na stronie Oficjalnego nadawcy internetowego
Partnera Lig Centralnych TVCOM.pl