"Silesia CUP 2023" na wyjeździe

Czwartek był kolejnym dniem, w którym opuściliśmy siedzibę naszego Klubu i wyruszyliśmy poza Piekary Śląskie aby promować piłkę ręczną i zbliżający się Festiwal Piłki Ręcznej "Silesia CUP 2023"

Wczoraj było "międzynarodowo" i "wyjazdowo"

Do południa, zagościliśmy bowiem w murach Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Best Start Academy w Tarnowskich Górach, gdzie poprzez zabawę z uczniami tarnogórskiej placówki zachęcaliśmy nie tylko do rozpoczęcia przygody z piłką ręczną ale ogólnie do aktywności fizycznej.

 

Po południu, wyruszyliśmy do Lublińca, gdzie nasi przedstawiciele poprowadzili zajęcia z młodymi zawodnikami miejscowego HC Husaria Lubliniec. Pokazowy trening - prowadzony przez naszego rozgrywającego Szymona Kotalczyka - dla będących dopiero u progu sportowej kariery, młodych sportowców był dobrą okazją do potrenowania ale też do uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące "dorosłej" piłki ręcznej.

Podczas obu wizyt, nie zapomnieliśmy oczywiście o zaproszeniu na sobotnio-niedzielny Festiwal, na który zaprosiliśmy w imieniu własnym oraz Partnera Głównego wydarzenia, którym jest Województwo Śląskie

 


 


© 2019 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. ALL RIGHTS RESERVED