Kilka ważnych informacji przed meczem z Kwidzynem

Kilka ważnych informacji przed środowym meczem.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi, limit miejsc na widowni wynosi obecnie 30%.
W naszym przypadku jest to 90 miejsc.
Po spełnieniu określonych warunków, istnieje jednak możliwość wpuszczenia na trybuny większej liczby Kibiców.

W związku z tym, że zależy nam aby jak najwięcej chętnych Kibiców mogło wspierać nas z trybun hali MOSIR, podjęliśmy decyzję, że zrobimy wszystko aby jak najwięcej fanów mogło zasiąść na widowni i dopingować zawodników.

Mając jednak na uwadze przede wszystkim zdrowie zawodników, Kibiców, pozostałych osób biorących udział w zawodach oraz obowiązujące nas przepisy, liczymy na pełną współpracę z Waszej strony.
Prosimy o zrozumienie wynikłej sytuacji i taką współpracę abyśmy wspólnie mogli podołać temu przedsięwzięciu.

Przed meczem prosić będziemy o dobrowolne wypełnienie oświadczenia dot. szczepienia przeciw Covid-19.

Osoby, które w oświadczeniu potwierdzą fakt zaszczepienia, zgodnie z przepisami nie będą wliczane do obowiązującego limitu widzów na trybunach.
Kibice, którzy z różnych powodów odmówią wypisania oświadczenia, traktowani będą jako osoby niezaszczepione - wliczone w dopuszczalny limit miejsc.
W przypadku zajęcia przez takie osoby 90 miejsc na widowni - pozostałe miejsca będą mogły zająć jedynie osoby zaszczepione, które w oświadczeniu potwierdzą fakt zaszczepienia.

W tym miejscu, mamy nadzieję, że osoby zaszczepione wyrażą chęć dobrowolnego wypełnienia oświadczenia, co pozwoli większej liczbie Kibiców zająć miejsca na widowni hali MOSIR.

Przypominamy jednocześnie o obowiązku zasłaniania maseczką ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego podczas przebywania w hali.