Razem gramy w jednej drużynie

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że do naszej handballowej rodziny dołączył Orzeł Biały S.A.

Dumni jesteśmy, że tak prężnie działająca firma dostrzegła potencjał w naszym klubie, obdarzyła nas zaufaniem i zdecydowała się na nawiązanie współpracy oraz wsparcie naszej działalności.

Nasz nowy sponsor to lider rynku producentów ołowiu rafinowanego w Polsce oraz największa spółka specjalizująca się w recyklingu zużytuch akumulatorów ołowiowych.
Orzeł Biały S.A. dostarcza swoje produkty do największych koncernów zajmujących się produkcją akumulatorów wykorzystywanych głównie w przemyśle motoryzacyjnym.
Ołów rafinowany i jego stopy produkane przez Spółkę znajdują nabywców zarówno w kraju jak i za granicą.

Szczegółow informacje dotyczące profilu działalności Spółki oraz jej oferty handlowej znajdziecie na htpp:/orzel-bialy.com.pl

Orzeł Biały S.A. - witamy w drużynie!