Liga Centralna nie zwalnia tempa...

Liga Centralna nie zwalnia tempa.

Przed nami 7 kolejka spotkań, w ramach której jedziemy do Gorzowa Wlkp., gdzie z miejscową Stalą powalczymy o ligowe punkty.

Tym razem, w związku z prośbą gospodarzy zawodów, wyjątkowo nie zagramy w sobotę ale w piątkowy wieczór.
Mecz odbędzie się 4 listopada (piątek) o godz. 19.00
Piekarscy Kibice, będą mogli obejrzeć transmisję live z tego spotkania. Dostępna ona będzie na platformie streamingowej InSportsTV

Nasz rywal, w swoim ostatnim meczu dopiero po serii rzutów karnych pokonał Orlen Upstream Przemyśl.
Obecnie, z dorobkiem 9 punktów zajmuje 7 lokatę w tabeli Ligi Centralnej.

Nasz zespół, po wygranej w 6 kolejce z zespołem Zagłębie Handball Team Sosnowiec, na swoim koncie zgromadził punktów trzynaście i w tabeli zajmuje 4 miejsce.

Który z zespołów powiększy swój dorobek punktowy? Przekonamy się już za dwa dni, w piątkowy wieczór.
Jedno jest pewne, jak zawsze wyjdziemy na parkiet walczyć o komplet punktów!