8 kolejka spotkań przed nami....

Przed nami 8 kolejka spotkań Ligi Centralnej.

Do Piekar Śląskich przyjeżdża nasz bezpośredni sąsiad z ligowej tabeli - drużyna Śląsk Wrocław Handball.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację obu drużyn, Kibice obecni na widowni oraz Ci przed ekranami mogą liczyć na sporą dawkę emocji.
Oba zespoły bowiem, do tej pory zgromadziły taką samą ilość punktów. Również, oba zespoły ostatnie swoje mecze nie mogą zaliczyć do udanych.
Olimpia przegrała wyjazdowe spotkanie w Gorzowie Wlkp., Wrocławianie natomiast, po remisie w regulaminowym czasie gry, ulegli w rzutach karnych ekipie Zagłębia Sosnowiec.

Pewne jest zatem, że podczas sobotnich zawodów, zarówno gospodarze jak i goście wyjdą na parkiet z myślą o zainkasowaniu kompletu punktów.

Która z drużyn zrealizuje swój plan? Przekonamy się o tym w sobotnie popołudnie.

Zapraszamy Kibiców do hali MOSIR" Olimpia" i a tych, którzy nie będą mogli osobiście wspierać nas z trybun, zapraszamy przed ekrany.
Transmisję meczową, jak zawsze przeprowadzi InSports.TV

Link do sobotniego meczu: MKS Olimpia vs Śląsk Wrocław