Ósma kolejka za nami. Tym razem punkty pojechały do Wrocławia

Dzisiaj punkty nie dla nas. Wrocławianie pokonują nas 30:19 i wywożą z Piekar Śląskich 3 punkty.
Tak jak przewidywaliśmy, to były trudne zawody.

Goście przyjechali do Piekar z mocnym postanowieniem wywiezienia kompletu punktów i było to widać od samego początku.
Dobra gra w obronie, precyzja i skuteczność w ataku to były podstawowe warunki do spełnienia chcąc myśleć o wygranej.
Wrocławianie jak można było się przekonać, odrobili lekcje i konsekwentnie realizowali swój plan na wygraną z Olimpią.

Gorzej wyglądało to z naszej strony i z każdą upływającą minutą, było to widać na tablicy wyników.
Goście bezlitośnie powiększali swoją przewagę a my nie umieliśmy znaleźć sposobu na ich zatrzymanie oraz poprawę własnej gry.
Mimo nieustającego dopingu naszych Kibiców - za który bardzo dziękujemy - niestety nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki z drużyną Śląska Wrocław.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować drużynie przeciwnej wygranej w dzisiejszych zawodach, naszym Kibicom podziękować za wsparcie z trybun a my musimy przełknąć gorycz porażki, wyciągnąć z niej wnioski i w nadchodzącym tygodniu jeszcze ciężej pracować na treningach, żebyśmy w kolejnych meczach wrócili silniejsi.