Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dzieci

W sobotę, pod Honorowym Patronatem Prezesa ŚlZPR odbył się - zorganizowany wspólnie z MOSIR Piekary Śląskie - Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dzieci.
W turnieju udział wzięły 4 drużyny, reprezentujące MKS Imielin, MKS Zryw Chorzów oraz dwa nasze zespoły, grające jako MKS Olimpia Piekary Śl. oraz reprezentacja młodszej grupy piekarskiego OSPR.

Młodym adeptom piłki ręcznej towarzyszyła oficjalna maskotka zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn - wiewiórka PAX.
Oprócz tego, że dzielnie wspierała i kibicowała wszystkim zawodnikom podczas turniejowych zmagań, to również promowała i zachęcała do odwiedzin katowickiego Spodka i wsparcia naszej narodowej reprezentacji podczas przyszłorocznych Mistrzostw Świata.

Turniejowe zmagania dostarczyły dzieciom wiele radości i zabawy, rodzicom licznie zgromadzonym na widowni , niesamowitych wrażeń a nam widok zmęczonych ale szczęśliwych młodych zawodników dał ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy z dziećmi.

W sobotnim turnieju, nie wyniki były najważniejsze ale dobra zabawa i zadowolenie dzieci, rozpoczynających dopiero swoją przygodę z piłką ręczną.
Z całą pewnością, dzisiaj możemy stwierdzić, że plan został wykonany w 100%

Dlatego tylko i wyłącznie z kronikarskiego obowiązku informujemy, że turniej zakończył się następująco:

1 miejsce MKS Imielin

2 miejsce MKS Olimpia Piekary Śl. (OSPR)

3 miejsce MKS Zryw Chorzów

4 miejsce MKS Olimpia Piekary Śl.

Na zakończenie turnieju, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale dodatkowo każda z drużyn otrzymała dyplom i puchar oraz zestaw upominków przygotowany przez ŚlZPR.
Nagrody, osobiście wręczał Koordynator OSPR w woj. śląskim - Pan Janusz Szymczyk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za grę i życzymy wszystkiego najlepszego na początku przygody z handballem