Lider przyjeżdża do Piekar Śląskich

W przedostatniej , 12 kolejce spotkań I rundy sezonu 2022/23 Ligi Centralnej do Piekar Śląskich przyjeżdża lider rozgrywek - zespół KPR Legionowo.

Piekarscy szczypiorniści, po raz ostatni w tym roku, na własnym parkiecie będą musieli stawić czoła drużynie, która do tej pory zanotowała jedną porażkę. Doznała jej w ostatniej rozegranej kolejce, gdy musiała uznać wyższość zespoły z Wągrowca.

Czeka więc ich trudne zadanie aby przełamać pasmo porażek. Nie jest to jednak niemożliwe. 
Nasi zawodnicy nieraz pokazywali, że są w stanie wygrywać z liderami czy zespołami wyżej notowanymi.
Poza tym, wydaje się, że zdecydowanie bardziej odpowiada nam rola "underdoga", która wywołuje dodatkowo motywuje przed meczem.
Jeśli do tego, dołożymy jeszcze fantastyczny doping piekarskich Kibiców, zagrzewający nas do walki o zwycięstwo - wszystko jest możliwe i wcale niewykluczone, że drużyna może sprawić niespodziankę i na nadchodzące święta podarować sobie i swoim Kibicom, świąteczny prezent w postaci wygranej z liderem.

Czy tak będzie?
Możecie przekonać się na własne oczy, wspierając nas z trybun hali przy Ziętka 60.

Zapraszamy


© 2019 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. ALL RIGHTS RESERVED