Darmowe treningi piłki ręcznej

7 lutego rozpoczynamy darmowe, otwarte treningi piłki ręcznej.

Zapraszamy na nie, wszystkich chętnych chłopców z rocznika 2008 oraz 2009.

Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i piątek o godzinie 16.30 w hali MOSIR "Olimpia" przy ul. Ziętka 60

Treningi te, będą jednocześnie wstępną selekcją przed planowanym naborem do klasy sportowej o profilu piłka ręczna, którą planujemy otworzyć w roku szkolnym 2023/24 w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach treningowych wszystkich chętnych, zarówno tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z piłką ręczną jak i tych, którzy już mieli styczność z handballem.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 603 137 290


© 2019 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. ALL RIGHTS RESERVED